| Artikelnummer | WG2399805 |
|---|---|
| Extern artikelnummer | CS2312K |
| Artikelstatus | Leverbaar |
Set bestaande uit twee nokkenassen. twee boutjes .ketting (7 mm.) en spanner (zie WG2402102 voor 8 mm.)
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde Aanvoerzijde |
|---|---|
| Distributiekettingdimensie | 7mm Pitch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | met geleiderailset |
| Artikelnummer | WG2399805 |
|---|---|
| Merk | BGA |
| Extern artikelnummer | CS2312K |
| Algemene informatie | |
| Artikelstatus | Leverbaar |
| Beschikbaarheid | |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| EAN | 5038206556361 |
| Verpakkingslengte (cm) | 61,200 |
| Verpakkingsbreedte (cm) | 18,600 |
| Verpakkingshoogte (cm) | 8,300 |
| Verpakkingsgewicht (kg) | 3,330 |
| D 15 DT (DV5RD) |
| D 15 DT (DV5RUCD) |
| D 15 DTH (DV5RC) |
| D 15 DTH (DV5RUC) |
| D 15 DTL (DV5RE) |
| F 15 DTH (DV5RCD) |