| Artikelnummer | WG2304377 |
|---|---|
| Extern artikelnummer | TC2312K |
| Artikelstatus | Leverbaar |
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Aantal schakels | 44 22 |
|---|---|
| Kettingtype | Simplex |
| Distributiekettingdimensie | 7mm Pitch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder tandwiel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder tandwielen |
| Artikelnummer | WG2304377 |
|---|---|
| Merk | BGA |
| Extern artikelnummer | TC2312K |
| Algemene informatie | |
| Artikelstatus | Leverbaar |
| Beschikbaarheid | |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Verpakkingslengte (cm) | 13,500 |
| Verpakkingsbreedte (cm) | 10,700 |
| Verpakkingshoogte (cm) | 8,800 |
| Verpakkingsgewicht (kg) | 0,240 |
| D 15 DT (DV5RD) |
| D 15 DT (DV5RUCD) |
| D 15 DTH (DV5RC) |
| D 15 DTH (DV5RUC) |
| D 15 DTL (DV5RE) |
| F 15 DT (DV5RCE) |
| F 15 DTH (DV5RCD) |
| YHT (DV5RCF) |
| YHZ (DV5RC) |
| YHR (DV5RUCd) |
| YHS (DV5RCE) |
| YHT (DV5RCF) |
| YHV (DV5RUC) |
| YHW (DV5RE) |
| YHX (DV5RC) |
| YHY (DV5RD) |
| YHZ (DV5RC) |