| Artikelnummer | WG2402102 |
|---|---|
| Extern artikelnummer | TC2335K |
| Artikelstatus | Leverbaar |
| Aantal per verpakking | 1 |
|---|---|
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Aantal schakels | 44 21 |
|---|---|
| Kettingtype | Simplex |
| Distributiekettingdimensie | 8mm Pitch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder tandwielen |
| Artikelnummer | WG2402102 |
|---|---|
| Merk | BGA |
| Extern artikelnummer | TC2335K |
| Algemene informatie | |
| Artikelstatus | Leverbaar |
| Beschikbaarheid | |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| EAN | 5038206545136 |
| Verpakkingslengte (cm) | 10,900 |
| Verpakkingsbreedte (cm) | 10,600 |
| Verpakkingshoogte (cm) | 9,000 |
| Verpakkingsgewicht (kg) | 0,270 |