| Article number | WG2402102 |
|---|---|
| External article number | TC2335K |
| Article status | Available |
| Number per pack | 1 |
|---|---|
| Minimum order quantity | 1 |
| Number of chain links | 44 21 |
|---|---|
| Chain Type | Simplex |
| Timing Chain Size | 8mm Pitch |
| Supplementary Article/Supplementary Info | without gears |
| Article number | WG2402102 |
|---|---|
| Brand | BGA |
| External article number | TC2335K |
| General information | |
| Article status | Available |
| Availability | |
| Minimum order quantity | 1 |
| EAN | 5038206545136 |
| Packaging length (cm) | 10,900 |
| Packaging width (cm) | 10,600 |
| Packaging height (cm) | 9,000 |
| Packaging weight (kg) | 0,270 |